Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Untitled Document
kostka brukowa

  Kostka brukowa firmy BAZALTEX POLBRUK
  płukana  jm:    szt.
 
Kostki brukowe z wypłukiwaną górną warstwą to kostki szczególne. Płukanie betonu polega na przepuszczaniu świeżo uformowanych prefabrykatów pod silnym strumieniem wody, który wymywając zaczyn cementowy odsłania kruszywo w warstwie licowej. Tak wypłukiwana kostka imituje naturalny kamień. Do górnej warstwy zastosowano granit, bazalt, serpentynit.
strona producenta


  Kostka brukowa firmy BAZALTEX POLBRUK


  jm:    szt.
  Rodzaje melanżów:
  - Barwy jesieni (żółty, czerwony, brąz)
  - Riwiera (żółty, czerwony)
  - Lawa (czerwony, czarny)
  - Safari (żółty, brąz)
 
Do zbiornika betonu górnej warstwy zostaje warstwowo zadołowany beton w różnych kolorach, w odpowiednich proporcjach, który zostaje rozprowadzony nierównomiernie w czasie przesuwu kosza z betonem. Powstaje w ten sposób kostka melanż kolorów, czyli mieszanina różnobarwna w zależności od dodanych barwników.
strona producenta


  Kostka brukowa firmy BAZALTEX POLBRUK
  typ 2T  jm:    szt.
 
Podwójne T - wariant to kostka brukowa, będąca odmianą Podwójnego T, cechuje się oryginalnym kształtem i dużą estetyką. Możliwość tworzenia różnych kompozycji potwierdza jej szerokie zastosowanie w budowie chodników miejskich, skwerów, alejek parkowych.
  Kostka brukowa Podwójne T dzięki charakterystycznym kształtom, doskonale przenosi duże obciążenia. Jest powszechnie stosowana do budowy dróg, parkingów, chodników, jak również do układania nawierzchni na terenach przemysłowych. Produkowana jest w trzech odmianach: z fazą, mini fazą, bez fazy.

strona producenta


  Kostka brukowa firmy BAZALTEX POLBRUK
  prostokątna  jm:    szt.
 
Kostkę prostokątną możemy już dziś nazwać "klasykiem" wśród różnych typów bruku. Dzięki łatwości układania jest powszechnie stosowana w budownictwie drogowym, do układania chodników, dróg, alejek, ciqgów pieszych i rowerowych.
strona producenta