Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Untitled Document
tynki

  Tynk akrylowy THERMATTynk-A ARSANIT


  jm:    opk.
  Zawartość 25kg
  paleta 24szt 600kg
Tynk akrylowy THERMATTynk-A ARSANIT to cieńkowarstwowy tynk strukturalny przeznaczony do ręcznego wykonywania tynków wewnętrznych i zewnętrznych. Stosowany na wszelkich podłożach mineralnych takich jak gips, płyty gipsowo-kartonowe, beton i innych. Biały lub w kolorach wg palety barw Arsenit 2007
strona producenta


  Tynk silikatowy THERMATynk-ST


  jm:    opk.
  Zawartość 25kg
  paleta 24szt (600kg)
Tynk silikatowy THERMATynk-ST ARSANIT to cienkowarstwowy tynk strukturalny, przeznaczony do ręcznego wykonywania tynków zewnętrznych i wewnętrznych. Można go stosować na wszelkich równych i kośnych podłożach mineralnych takich jak gips, tradycyjne tynki cementowe i cementowo wapienne. Zalecany w przypadku wykończania ścian stanowiących przegrodę wysokiej paraprzepuszczalności np. murów z betonu komórkowego.
strona producenta


  Tynk akrylowy THERMAT Tynk-SN


  jm:    opk.
  Zawartość : 25 kg
  Opakowanie: wiadro
  Na palecie: 24 szt. (600 kg)
Tynk silikonowy THERMATynk-SN to cienkowarstwowy, dekoracyjny tynk strukturalny, przeznaczony do ręcznego wykonywania tynków wewnętrznych i zewnętrznych. Stosowany jest na wszelkich równych podłożach mineralnych, takich jak: gips, płyty gipsowo-kartonowe, beton i innych.
strona producenta


  Tynk akrylowy WEBER TD322


  jm:    opk.
  Zawartość : 5 kg; 20kg
  Opakowanie: wiadro
  Na palecie: 20 szt. (480 kg)
Gotowy do użycia cienkowarstwowy tynk na bazie żywicy akrylowej w formie pasty. Tynk akrylowy bardzo wysokiej jakości, świetne parametry aplikacyjne. Ochrona budynku, barwne wykończenie ścian wewnętrznych i zewnętrznych elewacji oraz jako warstwa wykończeniowa w kompleksowych systemach ociepleniowych
strona producenta


  Tynk mineralny polikrystaliczny WEBER TM319


  jm:    opk.
  Zawartość : 30 kg
  Opakowanie: wiadro
  Na palecie: 20 szt. (600 kg)
Fabrycznie barwiony, mineralny tynk cienkowarstwowy, gotowy do użycia. Produkt o doskonałych własnościach aplikacyjnych. Ochrona ścian budynków, barwne wykończenie ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz kompleksowa warstwa wykończeniowa w pełnych systemach ociepleniowych weber SD010 i weber SD030. Tynk nie powinien być stosowany w strefach narażonych na stałe zawilgocenie np. cokoły.
strona producenta


  Tynk mozaikowy akrylowy WEBER TD 351


  jm:    opk.
  Zawartość : 5kg; 20kg
  Opakowanie: wiadro
  Na palecie: 20 szt. (480 kg)
Tynk cienkowarstwowy weber TD351 jest tynkiem na bazie żywicy akrylowej i barwionego kruszywa kwarcowego, w formie pasty, gotowy do użycia. Dekoracyjny tynk na powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne, zalecany na cokoły budynków, słupki ogrodzeniowe, niewielkie detale architektoniczne, itp. Przydatny przy ochronie powierzchni szczególnie obciążonych użytkowo: na klatki schodowe, korytarze, itp.
strona producenta


  Akrylowa masa tynkarska KABE PERMURO


  jm:    opk.
  Pojemność: wiadro 25kg.
Służy do ręcznego wykonywania ochronno-dekoracyjnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków. Może być także stosowana do wnętrz. Przeznaczona zarówno na podłoża mineralne (tj.: beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny), jak i na podłoża pokryte dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych. Masa tynkarska PERMURO jest składnikiem systemu ociepleń na bazie styropianu KABE THERM*. Przed nakładaniem masy podłoże wymaga zagruntowania preparatem Grunt PERMURO GT (GB/GK).
strona producenta


  Polikrzemianowa masa tynkarska
 KABE NOVALIT T  jm:    opk.
  Pojemność: wiadro 25kg.
Służy do ręcznego wykonywania ochronno-dekoracyjnych, cienkowarstwowych, wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków oraz warstw wykończeniowych w systemach ociepleń na bazie styropianu KABE THERM NV* i na bazie wełny mineralnej KABE THERM WM* oraz w renowacyjnym systemie antyrysowym NOVALIT RSA. Może być także stosowana do wnętrz. Przeznaczona zarówno na podłoża mineralne (tj.: beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny), jak i na podłoża pokryte dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych. Szczególnie polecana w systemach wykończeniowych ścian zewnętrznych wykonanych z materiałów o strukturze porowatej (tj.: beton komórkowy, żużlobeton, cegła poryzowana) i na ścianach budynków nowych. Przed nałożeniem masy tynkarskiej podłoże wymaga zagruntowania preparatem Grunt NOVALIT GT.
strona producenta


  Silikonowa masa tynkarska
  ARMASIL T  jm:    opk.
  Pojemność: wiadro 25kg.
Służy do ręcznego wykonywania ochronno-dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków oraz warstw wykończeniowych w systemach ociepleń na bazie styropianu KABE THERM EPS, styropianu perforowanego KABE THERM EPS KLIMA oraz w renowacyjnym systemie antyrysowym ARMASIL RSA . Do stosowania na elewacjach budynków nowo wznoszonych i już istniejących, zarówno na podłożach mineralnych (tj.: beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny), jak i na podłożach pokrytych dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych. Szczególnie polecana na obiektach reprezentacyjnych wymagających wysokiej odporności na zabrudzenia oraz w systemach wykończeniowych stosowanych na ścianach wykonanych z materiałów o strukturze porowatej (tj.: beton komórkowy, żużlobeton, cegła poryzowana). Dobrze sprawdza się na budynkach umiejscowionych blisko tras komunikacyjnych. Po zwilżeniu silikonowej wyprawy tynkarskiej na jej powierzchni powstaje efekt „odpychania” cząsteczek wody przez żywicę silikonową. Efekt ten skutecznie zabezpiecza elewację przed działaniem opadów oraz redukuje osadzanie się zanieczyszczeń. Przed nakładaniem masy tynkarskiej podłoże wymaga zagruntowania preparatem Grunt ARMASIL GT.
strona producenta