Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Untitled Document
silikony, pianki, kleje

  Silikon akrylowy SOUDAL


  jm:    opk.
  Wydajność około 12mb
  fugi o wymiarach 5mmx5mm
Uszczelniacz o doskonałej przyczepności do wszelkich podłoży porowatych stosowanych w budownictwie cegły, betonu, drewna, kamienia, płyt gipsowych. Elastyczny, nie pęka daje się malować.
strona producenta


  Pianka montażowa SOUDAL


  jm:    opk.
  Wydajność ok. 40l/1000ml pianki
Pianka montażowa SOUDAL (SOUDAFOAM) o wysokiej wydajności, krótkim czasie utwardzania i doskonałej przyczepności do drewna PCV aluminium tynku, cegły, kamienia, powierzchni szkliwionych, itp.
strona producenta


  EASY SOUDABOND Klej poliuretanowy


  jm:    SZT.
  Wysoka wydajność: do 12 m2
  (przy aplikacji ścieżki Ø 30mm)
Szybkoschnący klej poliuretanowy w aerozolu do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Gotowy do użycia po wymieszaniu zawartości puszki - nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi.
strona producenta


  KLEJ DO STYROPIANU


  jm:    SZT.
  Wodoodporny i niepalny
  Wysokowydajny: 8 m2
 
Poliuretanowy klej w aerozolu przeznaczony do klejenia styropianu i innych materiałów izolacyjnych i dekoracyjnych do typowych podłoży budowlanych. Doskonała przyczepność do typowych podłoży budowlanych, np. betonu, cegły i innych materiałów ceramicznych, papy drewna, metali oraz większości materiałów izolacyjnych - polistyrenu, poliuretanu, żywic fenolowych itp.
strona producenta


  Akryl Błyskawiczny SOUDAL EXPRESS


  jm:    SZT.
  Pojemność 300ml
Innowacyjny uszczelniacz akrylowy dający się obrabiać i malować już po 10 minutach. Dzięki znakomitej przyczepności do typowych podłoży porowatych: cegły, betonu, drewna, kamienia, płyt gipsowo-kartonowych – niezastąpiony przy wszelkich wewnętrznych pracach wykończeniowych.
  Zastosowanie:
  * maskowanie szpar i pęknięć w betonie, murze i tynku
  * spoinowanie płyt kartonowo-gipsowych, wypełnianie szczelin przy listwach, parapetach i panelach dekoracyjnych na ścianach i sufitach
  * spoinowanie fug o ruchomości maksymalnie do 15 %

strona producenta


  Pianka montażowa SOUDAL COMFORT NOWOŚĆ !!!


  jm:    SZT.
  Wydajność ok. 40l/1000ml pianki
Charakterystyka produktu: Niskorozprężna pianka montażowo-uszczelniająca o doskonałej przyczepności do typowych materiałów budowlanych: drewna, PCV, aluminium, w tym również pokrytego powłokami proszkowymi, muru, cegły, betonu, kamienia, powierzchni szkliwionych, itp.
 
  Opatentowany aplikator GENIUS GUN zamontowany na każdej puszce zapewnia szereg korzyści typowych dla piany pistoletowej:
  - możliwość wielokrotnego użycia i bezpiecznego przechowywania
  - precyzyjną kontrolę dozowania piany
  - komfort aplikacji jedną ręką
 
  Możliwość przerwania pracy w dowolnym momencie i wykorzystania pozostałej w puszce piany w późniejszych pracach docenią zarówno profesjonalne ekipy ogólnobudowlane, elektrycy i hydraulicy, jak i klienci indywidualni.

strona producenta


  PIANKA MONTAŻOWA NA PISTOLET


  jm:    SZT.
  Pojemność: 870ml
* Uszczelnienia przy montażu ościeżnic okiennych i drzwiowych, parapetów, rolet, stopni schodów, itp.
  * Wypełnianie i izolacja przepustów rurowych i kablowych, elementów instalacji centralnego ogrzewania i wodno - kanalizacyjnej
  * Wypełnianie i wygłuszanie ścian działowych, elementów prefabrykowanych w konstrukcjach szkieletowych
  * Izolacja termiczna i akustyczna podłóg, poddaszy, dachów, systemów klimatyzacyjnych
  * Wypełnianie szczelin w złączach ściennych i stropowych

strona producenta


  NOWY PRODUKT ! BEKO Silicon pro4


  jm:    SZT.
  Pojemność: 310ml
Wysokiej jakości materiał uszczelniający, działanie grzybobójcze, hamuje rozwój grzybów, brak przebarwień w rejonie krawędzi (kamień naturalny), odporny na działanie promieniowania UV i proces starzenia, zachowuje trwałość kolorów, sprawdzono wg DIN 18545 / ISO 11600, nie zawiera rozcieńczalników, wysoka przyczepność, długotrwała miękkość i elastyczność, doskonałe właściwości przywracania kształtu, tolerancja na bitum, przyczepność bez wcześniejszego gruntowania na wielu różnych podłożach, przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.
strona producenta


  NOWY PRODUKT ! BEKO Klej elastyczny GEKON


  jm:    SZT.
  Pojemność: 310ml
Profesjonalna jakość. Natychmiastowa przyczepność. Umożliwia korygowanie pozycji elementów. Bardzo łatwa obróbka spoiny. Bezzapachowy, lakierowalny, możliwe nanoszenie pędzlem. Odporny na promienie UV i warunki pogodowe. Utwardzalny pod wpływem wilgoci. Nie zawiera silikonu oraz rozpuszczalników. Zawiera środki grzybobójcze. Minimalna kurczliwość.
strona producenta


  NOWY PRODUKT ! BEKO Klej konstrukcyjny ALLCON 10


  jm:    SZT.
  Pojemność: 310ml
Allcon 10 to klej jednoskładnikowy. Nie zawiera rozpuszczalników. Klei prawie wszystkie materiały: drewno, płyty pilśniowe, wiórowe, MDF, metal, wyroby aluminiowe, kamień naturalny i syntetyczny (np. Corian i Varicor), beton, marmur, ceramikę, akryle, tworzywa sztuczne, płyty gipsowe, styropian, pianki, materiały izolacyjne i inne. Jest odporny na większość środków chemicznych, a także na warunki atmosferyczne (klej mrozoodporny). Osiąga bardzo wysoką początkową siłę spajania, szybko się utwardza. Nie wymaga użycia podkładu, może być malowany i lakierowany. Jest bardzo wydajny, bezpieczny w użytkowaniu i prosty w aplikacji – nakładany za pomocą pistoletu do uszczelniaczy.
strona producenta


  Pistolet BEKO GUN BLUE


  jm:    SZT.
  -
Pistolet umożliwia wygodne nakładanie piany PU. Doskonała obsługa, używając jednej ręki. Czysta praca, piana nie kapie z dyszy. Precyzyjne dozowanie piany i zapewniona maksymalna wydajność. Łatwy do czyszczenia.
strona producenta