Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Untitled Document
kleje

  Klej Uniwersalny Atlas 2-10mm typ C


  jm:    opk.
  worek 25kg
  zużycie 1,5kgm2/1mm grubości
  zalecana grubość warstwy od 2-10mm
Przeznaczenie: do łazienek, kuchni, korytarzy schodów i niewielkich powierzchni dekoracyjnych na zewnątrz budynków.
  Trwale przykleja płytki wszędzie tam gdzie nie jest wymagane użycie kleju odkształcalnego.

strona producenta


  Zaprawa klejowa Adesilex P4
  o wysokich parametrach  jm:    opk.
  opakowanie 25kg
  zużycie 4-10kg m2
Szybkowiążąca grubowarstwowa (20mm) samoczynnie wypełniająca wewnętrzną stronę płytki, cementowa zaprawa klejąca o wysokich parametrach. Do montażu płytek ceramicznych, gresu i kamienia naturalnego oraz do szpachlowania powierzchni poziomych wew. i zewnętrznych.
strona producenta


  Klej do płytek ATLAS PLUS


  jm:    opk.
  Worek:
  25kg
  zużycie: 1,5 kg/1 m2/1 mm grubości
  grubość warstwy: 2 – 10 mm
  zwiększona przyczepność: min 1,0 N/mm2
Zalecany jest do przyklejania okładzin narażonych na wyjątkowo trudne warunki użytkowania – spowodowane niestandardowym charakterem podłoża oraz negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Idealny do okładzin narażonych na odkształcenia – dzięki wysokiej elastyczności doskonale kompensuje naprężenia: - termiczne - na balkonach, tarasach, elewacjach, kominkach, ogrzewaniu podłogowym i ściennym, - mechaniczne - na stropach drewnianych, płytach g-k, wiotkich ściankach działowych, na elastycznych hydroizolacjach z folii typu WODER E.
strona producenta


  Zaprawa klejowa Ceresit CM 11 Plus


  jm:    opk.
  opakowanie 25kg
  zużycie 2-4,8kg/m2
Zaprawa CM 11 PLUS służy do mocowania płytek gresowych i innych płytek ceramicznych, cementowych, kamiennych (oprócz marmuru oraz mozaiki), wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zaprawą można mocować płytki na tynkach cementowych i cementowo-wapiennych (wiek powyżej 28 dni), jastrychach cementowych (wiek powyżej 28 dni), betonie (wiek powyżej 3 miesięcy) .
strona producenta


  Zaprawa klejowa Ceresit CM16 Flex


  jm:    opk.
  opakowanie 25kg
  zużycie 1,5-3kg/m2
Zaprawa Ceresit CM 16 służy do mocowania płytek gresowych, ceramicznych, cementowych i kamiennych (oprócz marmuru) na podłożach odkształcalnych. Spełnia wymogi normy PN-EN 12004 dla zapraw elastycznych C2 TE S1, CM 16 polecana jest do mocowania płytek na wiotkich ściankach działowych, ogrzewanych podłogach, elewacjach, tarasach i balkonach. Wysoka przyczepność zaprawy sprawia, że zalecana jest ona do płytek o nasiąkliwości < 3%, np. gresowych oraz do mocowania płytek na podłożach krytycznych: istniejących płytkach, mocnych i dobrze przyczepnych powłokach malarskich, podłożach gipsowych, anhydrytowych, betonie komórkowym.
strona producenta