Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Untitled Document
farby do drewna

  Impregnat do drewna ogrodowego


  jm:    opk.
  Pojemność: 5L, 10L.
Impregnat ochronno-dekoracyjny do drewna ogrodowego
strona producenta


  Emalia szybkoschnąca


  jm:    opk.
  Pojemność: 750ml.
Trwała emalia do ochrony i dekoracji elementów wewnątrz pomieszczeń. Sucha w dotyku już 20 minut po malowaniu. Odporna na zadrapania i zarysowania. Idealna do malowania: drzwi, okien, mebli, itd.
strona producenta


  Olej do mebli ogrodowych z
  aplikatorem  jm:    opk.
  Pojemność: 750ml.
Łatwy w nanoszeniu i pielęgnacji, podkreśla rysunek drewna oraz nie łuszczy się i nie pęka. Tak zabezpieczone meble ogrodowe chronione są przed promieniowaniem UV oraz czynnikami atmosferycznymi, szarzeniem drewna i plamami.
strona producenta


  Impregnat Extra do drewna.


  jm:    opk.
  Pojemność: 1L, 3L, 5L, 10L.
  5 lat ochrony.
Impregnat przeznaczony jest do ochronnego i dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych na zewnątrz pomieszczeń (drzwi, okna, meble ogrodowe, boazerie zewnętrzne, altanki, domki letniskowe, płoty, konstrukcje stropów i dachów, itp.). Chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych i zabezpiecza przed: sinizną, grzybami domowymi, grzybami pleśniowymi (w klasie 2-umiarkowanie zabezpiecza) i owadami - technicznymi szkodnikami drewna.
strona producenta


  Lakierobejca Extra


  jm:    opk.
  Pojemność: 0,2L 0,8L 2,5L.
  8 lat ochrony.
Lakierobejca przeznaczona jest do ochronnego i dekoracyjnego malowania przedmiotów wykonanych z drewna drzew krajowych oraz drewnopochodnych eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
strona producenta